Spread the love
  • TTKOM: Türk Telekomünikasyon A.Ş.’nin hisse senedi sembolüdür. Türkiye’nin en büyük telekomünikasyon şirketlerinden biridir.
  • SAHOL: Sabancı Holding A.Ş.’nin hisse senedi sembolüdür. Türkiye’nin önde gelen holding şirketlerinden biridir ve çeşitli sektörlerde faaliyet göstermektedir.
  • PGSUS: Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş.’nin hisse senedi sembolüdür. Türkiye’nin önde gelen düşük maliyetli havayolu şirketlerinden biridir.
  • OYAKC: OYAK Çimento A.Ş.’nin hisse senedi sembolüdür. OYAK Grubu’na ait olan şirket, çimento ve diğer yapı malzemeleri üretimi yapmaktadır.
  • SOKM: Şok Marketler Ticaret A.Ş.’nin hisse senedi sembolüdür. Türkiye’nin önde gelen perakende zincirlerinden biridir ve süpermarketlerde geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Bu rapordaki yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu rapor finansal bilgi ve genel yatırım tavsiyesi amaçlıdır ve herhangi bir şekilde yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel olarak sunulur. Bu rapordaki yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir ve mali durumunuzla, risk ve getiri tercihlerinizle uyumlu olmayabilir. Bu nedenle, yalnızca bu rapordaki bilgilere dayanarak yatırım kararı vermek beklenen sonuçları doğurmayabilir.

Bu rapordaki bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler, uygunluk testi sonucunda risk grubunuz ve getiri beklentinizle uyumlu olmayabilir. Bu nedenle, uygunluk testi sonucuna dayanmadan sadece bu rapordaki bilgilere dayanarak yatırım kararı vermek, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu rapor, herhangi bir sürede belirli bir getirinin sağlanacağına dair bir taahhüt içermez ve piyasa koşullarında meydana gelen değişiklikler nedeniyle yorum ve tavsiyelerde değişiklikler olabilir. Bu raporda bahsedilen yatırım araçlarının fiyatları ve değerleri yatırımcıların menfaatlerine aykırı olarak hareket edebilir ve sonuç olarak yatırımcılar anaparalarını kaybetme riskiyle karşı karşıya kalabilirler. Geçmiş performans verileri, gelecekte elde edilecek sonuçların bir garantisi olarak kabul edilemez.

Bu raporda yer alan tüm bilgiler ve görüşler, Galata Menkul Değerler A.Ş. tarafından güncel ve güvenilir kaynaklardan temin edilmiş olmasına rağmen, bu bilgilerin doğru ve tam olduğunu taahhüt etmez. Raporlardaki yorumlardan, bilgilerin tam veya doğru olmaması ve/veya güncellenme nedeniyle doğabilecek maddi ve manevi zararlardan Galata Menkul Değerler A.Ş. ve çalışanları sorumlu tutulamaz.

Bu rapor, yalnızca gönderildiği kişilerin kullanımı içindir. Bu raporun tamamı veya bir kısmı, Galata Menkul Değerler A.Ş.’nin yazılı izni olmadan çoğaltılamaz, yayınlanamaz veya üçüncü kişilere gösterilemez. Ticari amaçlarla kullanılamaz. Aksi takdirde, Galata Menkul Değerler A.Ş. uğradığı zarar ve ziyanı talep etme hakkını saklı tutar.

By Admin 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir