Spread the love

Galatasaray, Fransa Lig 1’de Nantes forması giyen Ludovic Blas’ı transfer etmeyi düşünmektedir. Blas, Nantes’in ligde kalmasında önemli bir rol oynayarak başarılı bir sezon geçirmiştir. Galatasaray, Juan Mata ile yollarını ayırmayı düşündüğü ve Ludovic Blas’ı kadrosuna katmaya çalıştığı belirtilmektedir. Blas’ın piyasa değeri ise 18 milyon Euro olarak gösterilmektedir.

Ludovic Blas, Fransız bir futbolcudur. Tam adı Ludovic Dimitri Blas’dır ve 31 Aralık 1997 tarihinde doğmuştur. Orta saha pozisyonunda görev alan bir oyuncudur.

Blas, futbol kariyerine 2015 yılında Fransız kulübü EA Guingamp’ın altyapısında başlamıştır. 2016 yılında Guingamp’ın A takımına yükselmiştir. Guingamp’da oynadığı dönemde Ligue 1’de mücadele etmişlerdir.

2019 yazında, Blas, Ligue 1’den bir diğer Fransız kulübü olan FC Nantes’a transfer olmuştur. Nantes formasıyla başarılı performanslar sergilemiş ve orta sahada etkili bir oyuncu haline gelmiştir. Hızı, top sürme yeteneği ve pas yeteneğiyle dikkat çeken bir futbolcudur.

Ayrıca, Ludovic Blas, Fransa genç milli takımlarında da forma giymiştir. U-17 ve U-19 seviyelerinde Fransa formasını başarıyla temsil etmiştir.

Ludovic Blas, genç yaşına rağmen yetenekli bir futbolcu olarak tanınmaktadır ve kariyerindeki gelişimini sürdürmektedir.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir